Debata na temat „Prawda o młodzieży”

6 grudnia, 2017

Dnia 29 listopada 2017 roku trzynastu uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem SU panią Joanną Pachucką, wzięło udział w debacie na temat „Prawdy o młodzieży”, która miała miejsce w Ełckim Centrum Kultury.

Prowadzącym debatę był pan Karol Paszkowski – animator, doradca, trener, coach inicjatyw młodzieżowych. Spotkanie zaczęło się od podzielenia uczniów z kilku ełckich szkół na 6 grup, które po krótkim wstępie pracowały nad argumentami dotyczącymi otwartości ełckiej młodzieży. Po przelaniu myśli na papier rozpoczęła się najbardziej oczekiwana część debaty – kontrargumentowanie. Debata przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Na jej zakończenie prowadzący stwierdził, że argumenty każdej ze stron są przekonujące i – jak zawsze – „prawda leży pośrodku”.

Samorząd Uczniowski