Szanowni absolwenci!

20 czerwiec, 2017

Przygotowujemy publikację, którą dołączymy do pakietu jubileuszowego podczas zjazdu absolwentów. Chcielibyśmy zamieścić w niej Państwa wspomnienia, anegdoty z lat szkolnych, refleksje o roli szkoły w Państwa życiu – wskrześmy wspólnie atmosferę minionych lat, przypomnijmy miejsce Ekonomiaka w historii lokalnej. Może chcieliby Państwo docenić któregoś ze swoich nauczycieli? Prosimy opowiedzieć, czym się zasłużył, że przetrwał w Państwa pamięci. A może ktoś pamięta szalone wycieczki, biwaki, spływy kajakowe, rajdy, podczas których przeżywało się przygody, wspominane dziś z nostalgią? Może dostrzegają Państwo z perspektywy lat wpływ szkoły na swoją karierę? Prosimy podzielić się z nami swoimi refleksjami i doświadczeniami. Uruchomiliśmy dla Państwa krótką ankietę, która ułatwi nam zebranie wspomnień i stworzenie swoistego archiwum pamięci.

OTO LINK: PIĘĆ PYTAŃ DO ABSOLWENTÓW