Kolejne projekty w ramach obchodów 70-lecia szkoły

15 marzec, 2017

Jak zauważyliście w ramach 70-lecia szkoły organizujemy różnego rodzaju projekty. Przedsięwzięciem towarzyszącym wernisażowi malarskiemu naszej byłej matematyczki Alicji Urbaniak, który odbędzie się 16.03.2017, są warsztaty plastyczne na które was serdecznie zapraszamy. Poprowadzą je 21-22.03.2017 (wtorek i środa), nauczycielki z naszej szkoły: pani Ewa Drozdowska, Urszula Michalak i Katarzyna Żóber. Pokażcie co potraficie, rozwińcie swoje umiejętności, spróbujcie nowych technik. Spotkanie dusz artystycznych musi przynieść świetne efekty. Wasze najlepsze prace udekorują ściany naszej szkoły.

Proponujemy zmierzyć się z technikami: ołówek, węgiel, pastele oraz akwarele. Wiemy, że lubicie rysować też cienkopisami. Tu też mogą powstać ciekawe prace. Ile jest w naszej szkole plastycznych talentów już rozwiniętych albo jeszcze ukrytych? Może wy też kiedyś będziecie wystawiać swoje obrazy?

Wszelkie informacje i zapisy w bibliotece szkolnej i u pani Ewy Drozdowskiej.