Dofinansowanie kosztów edukacji dla absolwentów szkół

28 luty, 2017

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ełku zaprasza absolwentów szkół do uczestnictwa w realizacji pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2017 roku w ramach:

Modułu II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym poprzez dofinansowanie kosztów edukacji: w szkole policealnej, w kolegium, w szkole wyższej (studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe lub doktoranckie prowadzone przez szkoły wyższe w systemie stacjonarnym / dziennym lub niestacjonarnym / wieczorowym / zaocznym lub eksternistycznym, w tym również za pośrednictwem Internetu), a także kosztów przewodu doktorskiego, otwartego poza studiami doktoranckimi.

Terminy przyjmowania wniosków o dofinansowanie: Moduł II – od dnia 01 marca 2017 – 30 marca 2017 r. (dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2016/2017).

Szczegółowych informacji w sprawie realizacji w/w programu udziela PCPR w Ełku tel. 87 621 15 50, ponadto szczegółowe wytyczne są na stronie internetowej PFRON: www.pfron.org.pl