Drodzy uczniowie, rodzice, absolwenci, nauczyciele, emerytowani pracownicy oraz przyjaciele Zespołu Szkół nr 5 w Ełku

13 luty, 2017

W roku 2017 przypada siedemdziesięciolecie działalności naszej szkoły. Okrągła rocznica jest okazją do nostalgicznej podróży w głąb czasu, ożywienia wspomnień, pooddychania dawną atmosferą, przywołania osób, wydarzeń, nastrojów zachowanych w pamięci tych, którzy w ten czy inny sposób otarli się o mury Ekonomiaka.

Główne uroczystości odbędą się 14 października 2017 roku, ale świętować będziemy przez cały rok. Planujemy liczne wydarzenia okolicznościowe o charakterze kulturalnym, sportowym i naukowym. Liczymy na to, że włączą się Państwo w obchody roku jubileuszowego. Pragniemy, by ten wyjątkowy czas stał się okazją do odnowienia więzi ze szkołą i inspirujących spotkań.

Absolwentów oraz byłych i obecnych nauczycieli prosimy o dzielenie się swoimi wspomnieniami na fanpage’u. Zachęcamy do przesyłania e-mailem zdjęć, anegdot, opowieści ze szkolnej ławy – z radością je opublikujemy.

Nasze przygotowania do obchodów rocznicy, relacje z wydarzeń szkolnych i wspomnienia z minionych lat można śledzić TU.

Komitet Organizacyjny