V-ce Mistrzynie z Ekonomiaka

2 grudzień, 2016

Dnia 18 listopada w Zespole Szkół nr 6 w Ełku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym.

W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły w składzie:

Ołdakowska Karolina Ii, Szuchnicka Klaudia IE, Białobrzeski Kacper IH, Olchanowski Maciej IIL, Ruszczyk Rafał IL, Zatowski Mateusz Ii2.

Chłopcy zmierzyli się w grupie z zawodnikami z Zespołu Szkół Mechaniczno- Elektrycznych, Zespołem Szkół Samorządowych i Zespołem Szkół nr 6. Ulegli w dwóch partiach i nie udało im się dostać do finału.Dziewczętom natomiast los sprzyjał i pokonały zawodniczki I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Samorządowych. Po wygranej w grupie walczyły o I miejsce z Zespołem Szkół nr 2. Po zaciętej walce musiały jednak uznać wyższość przeciwniczek. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Karolina i Klaudia zostały V-ce Mistrzyniami Powiatu w tenisie stołowym.

Gratulacje i podziękowania wszystkim zawodnikom za sukces, postawę i reprezentowanie szkoły.

Klaudia Szuchnicka i nauczyciele wf

ten2