Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

8 październik, 2016

dla uczniów Zespołu Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku

STWÓRZ KREATYWNY, PROFESJONALNY, SKUTECZNY

SPOT REKLAMOWY PROJEKTU „EKONOMIAK CZYTA”

Przygotujcie – indywidualnie lub w grupie maksymalnie trzyosobowej – krótki film na wzór spotu reklamowego dotyczący realizowanego w szkole od 2014 roku PROJEKTU „EKONOMIAK CZYTA”.

Konkurs trwa od 6 do 21 października 2016 r.

Czas trwania filmu: od 30 do 60 sek.

Film musi zawierać wymyślone przez autora hasło promujące czytanie oraz logo Projektu „Ekonomiak czyta”.

Kryteria oceny pracy:

1. spełnienie przez nadesłany film warunków formalnych określonych w regulaminie;
  2. zgodność z tematyką konkursu;
  3. pomysłowość autora/autorów;
  4. oryginalność filmu;
  5. ciekawy sposób ujęcia tematu.

Nagrodami są oceny z przedmiotów zawodowych (najlepsze dla najlepszych), książki i inne niespodzianki.

Ogłoszenie wyników podczas „Biesiady czytelniczej” organizowanej w szkole na zakończenie obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz równolegle na stronie internetowej szkoły i biblioteki.

WSKAZÓWKA: Podstawowe informacje o tym projekcie znajdziecie na stronie biblioteki szkolnej www.bibliotekazs5elk.pl w zakładce ->> Wydarzenia ->> Projekt „Ekonomiak czyta” oraz w samej bibliotece.

PLIKI DO POBRANIA:
Ogłoszenie – PDF