Nauczycielka z „ekonomiaka” z medalem Uniwersytetu

4 październik, 2016

W dniu 3 października 2016 r. podczas inauguracji Roku Akademickiego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu nauczycielka Zespołu Szkół nr 5 w Ełku Amelia Malinowska otrzymała Medal za Zasługi dla Rozwoju Wydziału Nauk Ekonomicznych. Wydział docenił Amelię Malinowską za długoletni wkład pracy w przygotowanie uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Ełku do corocznego udziału w Ogólnopolskim Konkursie o Ekonomii i Gospodarce. Wielu uczniów naszej szkoły zdobyło indeksy, niektórzy już ukończyli Uczelnię, trzech obecnie studiuje, a na kilku po zdaniu matury czekają indeksy.

W roku szkolnym 2015/2016 na 10 indeksów przyznanych przez Uczelnię, aż trzy trafiły do „ekonomika”, w tym dwa zdobyli uczniowie będący w drugiej klasie. Kolejna edycja konkursu odbędzie się w grudniu 2016 r.

Medalistce serdecznie gratulujemy.

medal2