Memoriał Kamili Skolimowskiej – zawody lekkoatletyczne

7 czerwiec, 2016

3 czerwca drużyna Ekonomiaka brała udział w Memoriale Kamili Skolimowskiej, który miał miejsce na stadionie ZS Nr 1 w Ełku. Występ należał do bardzo udanych – drużynowo zajęliśmy III miejsce w zarówno kategorii dziewcząt jak  i chłopców.

W zawodach brali udział:

Dziewczęta: Dominika Dobruch, Agata Łojewska, Weronika Mieczykowska, Justyna Protasiewicz i Marta Wiśniewska.

Chłopcy: Arkadiusz Bogdaniuk, Kacper Chilicki, Kacper Kalinowski i Mateusz Waszczuk.

Nasze lokaty:

I miejsce: Dominika Dobruch – skok wzwyż

II miejsca: Marta Wiśniewska – skok w dal, Arkadiusz Bogdaniuk – 1500m, Mateusz Waszczuk – pchnięcie kulą

III miejsce: Agata Łojewska – 400m, Kacper Kalinowska – skok w dal.

W trakcie ceremonii otwarcia zapoznano zgromadzonych z sylwetką Kamili Skolimowskiej, nieżyjącej od 7 lat mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem. Puchary i dyplomy wręczał między innymi brat Kamili, który specjalnie przyjechał na te zawody z Warszawy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w zawodach za ich zaangażowanie, ambicję i godne reprezentowanie szkoły.

Nauczyciele wychowania fizycznego