Walentynki 2016

22 luty, 2016

12 lutego 2016r. w naszej szkole odbyły się Walentynki. Od samego rana w szkole panowała miła atmosfera, było czuć miłość w powietrzu. Tego dnia działała poczta Walentynowa – każdy uczeń w mniej lub bardziej anonimowy sposób mógł wyznać uczucia swojej sympatii.
W czasie trwania Walentynek odbyły się 2 konkursy. Konkurs na Najładniej Wykonaną Walentynkę bezkonkurencyjnie wygrała  Katarzyna Golub z IV E i w nagrodę otrzymała 2 bilety do Planet Cinema. Konkurs na Najsympatyczniejszego Ucznia i Uczennicę w naszej szkole wygrali Patryk Danowski z IIL i Renata Renowicka IVE – otrzymali walentynkowe kubki.

Zorganizowaniem Walentynek zajął się Samorząd, a nagrody ufundowane zostały przez Opiekunów Samorządu.