Szkolne mikołajki

4 styczeń, 2016

04 grudnia 2015 r. Samorząd Uczniowski, poddając się świątecznej atmosferze, zorganizował szkolne Mikołajki. Imprezie towarzyszył szczególny cel – przygotowanie świątecznej niespodzianki choremu synkowi jednego z naszych nauczycieli.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami przygotował całej społeczności szkolnej szereg atrakcji. Podczas przerw można było spotkać Mikołaja, który przeprowadzał wśród chętnych osób różne zabawne konkursy i nagradzał zwycięzców i „niezwycięzców” 🙂 Na szkolnych korytarzach działo się wiele. Uczennica kl. II E rysowała karykatury, a nasi uczniowie ujawnili swoje ukryte talenty podczas karaoke. Śpiewali i tańczyli prawie wszyscy 🙂 Tego dnia odwiedziły nas również koleżanki z ZDZ w Ełku, które wykonywały profesjonalnie fryzury i manikiur. Wróżki przepowiadały przyszłość, uczennice Samorządu piekły gofry, a uczniowie z całej szkoły przynieśli różne łakocie, aby częstować się nawzajem. Konkurs na najładniejszą bombkę świąteczną został rozstrzygnięty.

Dziękujemy wszystkim za udział w świetnej zabawie oraz za wkład w przygotowanie niespodzianki dla Tymka Szmurło.

Urszula Karwel, Agnieszka Bernat

mikolajki_2015_6