Stop przemocy wobec kobiet – Kampania „Biała Wstążka” w Ekonomiaku

11 grudzień, 2015

Z radością informujemy, że prace dostarczone na ogłoszone przez bibliotekę konkursy w ramach Kampanii „Biała Wstążka” w Ekonomiaku zostały ocenione i nagrodzone. Laureatki szkolnych konkursów to:

Magdalena Szczerba z klasy III R – za wykonanie zakładki do książki na temat:  „Stop przemocy wobec kobiet” <- kliknij, aby zobaczyć.

Natalia Kraśnicka z klasy I E – za napisanie recenzji książki Chogi Reginy Egbeme Złota klatka <- kliknij, aby przeczytać.

Alicja Sieńkowska z klasy II L – za napisanie recenzji książki Elif Shafak Honor <- kliknij, aby przeczytać.

Wręczenie nagród przez pana Dyrektora, które ufundowała Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki z Żychlina, Wydawnictwo Czarna Owca oraz nasza zaprzyjaźniona księgarnia Dom Książki w Ełku, odbyło się w dniu zakończenia kampanii, czyli 10 grudnia 2015 roku. Kreatywnym uczennicom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Wszystkim współtworzącym z nami mapę tytułów „Sprawcy i ofiary przemocy w książkach” dziękujemy za zaangażowanie. Więcej informacji o przebiegu tej kampanii w naszej szkole oraz w naszym mieście.

polka_biala_wstazka2